Szukaj

Gunera Olbrzymia (Gunnera Manicata) 2 letnie sadzonki

2 letnia sadzonka rośliny wyjątkowo pięknej i majestatycznej. Tworzącej niesamowite, ogromne pędy i liście. Gunnery rosną między innymi we Wrocławskim i Krakowskim Ogrodzie Botanicznym. Uprawa tej rośliny w gruncie jest możliwa w ciepłych rejonach, z dokładnym okryciem części podziemnych na zimę.
Sadzonka Gunery olbrzymiej (Gunnera manicata).

Więcej szczegółów


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Dodaj do listy życzeń

Produkt Gunera Olbrzymia (Gunnera Manicata) 2 letnie sadzonki. Zdjęcie pierwsze przedstawia starsze, dorosłe gunnery, zdjęcie drugie przedstawia sadzonki gunnery z tej oferty (wygląd w miesiącach XI-IV), zdjęcie ostatnie przedstawia wygląd sadzonek w miesiącach V lub VI-X . Roślina o bulwie wielkości ok 5-10 cm. Jeśli chcesz kupić większą bulwę szukaj innej mojej oferty w nieco wyższej cenie. W sezonie wysyłam bulwy z minimum 2 liśćmi (zimą i wczesną wiosną bulwa w doniczce może być bezlistna). W sezonie wzrostowym wysyłam bulwy w doniczce posiadające liście wielkości 10-50 cm. Dorosłe rośliny na sprzyjających stanowiskach (w gruncie), po kilku sezonach gdy dobrze rozrośnie się bulwa tworzą liście długości ok 3 m. Bulwa w doniczce ok 9x9x9 cm z ziemią.

Produkt Produkt zawiera 1 sadzonkę

Temperatura Mrozodporność: starsza, dobrze okryta gunnera toleruje spadek temperatury do -20 'C (sama roślina jednak - nie może zamarznąć!!!) Proszę szukać informacji o okrywaniu gunnery na naszym specjalistycznym forum!

Produkt W bardzo zimnych rejonach należy uprawiać ją w dużym pojemniku który na czas zimy przenosi się w miejsce zabezpieczone przed mrozem. To naprawdę bardzo niezwykła roślina, która będzie królową każdego ogrodu! Generalnie jej uprawa przebiega zupełnie bezproblemowo, roślina rośnie bardzo szybko.

Produkt Pochodzenie: BrazyliaSzukaj